Meie lugu

Restoran sai oma nime parun Theophil von Stackelberg’i laste järgi. Emmeline oli paruni esimese lapse üks kolmest nimest ja Otto paruni esimese poja üks nimedest.

Laste kaheaastane vanusevahe muutis nad teineteisele väga lähedaseks ja nad jagasid üksteisele oma mõtteid ja saladusi. Üheks jagatud saladuseks oli ka kokakunst.

Von Stackelbergide mõisakokk tegi suurepärast kaneelimaitselist ja mahlast õunapudingit, mida lapsed jumaldasid. Ühel pärastlõunal juhtusid Emmeline ja Otto mänguhoos kööki, kuhu nad poleks tohtinud minna ja kus meisterlik kokk parasjagu lemmikrooga valmistas. Lapsed jäid vaatama pudingu tegemist ja Emmeline aitas kaneeliga toitu maitsestada. See sõrmeotsatäis  lõhnavat kaneeli sütitas tüdrukus huvi toidutegemise vastu ja Otto toetas teda igati. Emmelinest ei saanud küll kokka, kuid tema jaoks oli maitsev toit väga oluline. Restorani renoveermise käigus leidsime kaneelipulgad, mis andis vihje panna restoranile nimi mõeldes Emmeline, kes jumaldas häid toite ja külalisi; ning Ottole, kes alati toetas oma õde ja kutsus tihtipeale häid sõpru ja tuttavaid pärastlõunasele dringile.

Sellist külalislahkust pakub teile ka restoran Emmeline & Otto. See näpuotsatäis kaneeli, mis sütitas kire kokakunsti vastu, on õhus ka praegu. Soovime, et tajuksite oma maitsemeeltega meie peakoka kirglikkust toidutegemise suhtes ning et see paneks ka teid roogi süües muutma oma suhtumist toitu. Emmeline & Otto kätkeb endas nii jõulisust ja hoogsust kui ka naiselikku pehmust, elegantsi ja loovust. Siin armastatakse head Eesti toitu ning meie külaline saab taldrikul nautida pisut nii ajalugu, traditsioone ning samas ka Eesti aastaaegade ilusaid värve ning variatsioone. Toit on värske, puhta ja lihtsa maitsega ning kindel on see, et igaühele leidub midagi maitsvat.

Kui te otsite mitte ainult head toitu, vaid midagi šikki keset ajaloolist õhustikku, siis on Emmeline & Otto ideaalne paik nautimaks lõuna- või õhtusööki või korraldamaks elegantset koosviibimist oma sõpradega või partneritega.

OTTO's Veinibaari taustalugu

OTTO’s Wine & Tapas veinibaar on saanud oma nime parun Theophil von Stackelberg’i esimese poja Otto järgi. Otto’l oli ka õde Emmeline ning kaks olid omavahel väga lähedased. Toetamaks oma õe Emmeline suurt kirge kokakunsti vastu, kutsus Otto tihtipeale häid sõpru ja tuttavaid enda juurde pärastlõunasele dringile. Kuid pärastlõunastest drinkidest said aina sagedamini ka õhtused dringid ning varsti teadsid Revalis kõik, et mõnusalt saab aega veeta just von Stackelbergide mõisas.

Soovides jätkata Otto traditsiooni, oleme loonud mõnusa atmosfääriga veini ja tapase baari, kuhu võivad tulla kõik nautima maitsvat veini ja suupisteid. Veinibaar on tihedalt seotud ka kõrval asuva a la carte restorani Emmeline & Ottoga, sest kõik maitsvad road saabuvad maitsva veini kõrvale just sealt.

Veinibaarist

OTTO’s on veinibaar, mis on välja kasvanud soovist pakkuda maitseelamusi kvaliteetveini ja maitsva toidu austajale.

Kui Sa otsid mitte lihtsalt ajaveetmiskohta, vaid midagi erilist, siis OTTO’s on baar just Sinule. Tegutseme lähedal Tallinna Vanalinnale, ajaloolise õhustikuga von Stackelberg Hotellis. Oma hubaselt stiilse interjööriga õhkab veinibaar elegantsust ning soovime, et meie külalised tunneks end siin alati oodatuna.

Meie eesmärk on pakkuda häid suupisteid ning veel paremat veini, seda kõike pingevabas õhkkonnas ning mis peamine, mõistliku hinnaga. Vahemere köögist inspireeritud lihtsad ja modernsed maitsed sobivad meie veinivaliku kõrvale nagu valatult.

Sündmused

OTTO’s on ideaalne koht, kus korraldada erinevaid üritusi ja vastuvõtte. Meie juures saab organiseerida väga erinevaid sündmusi alates intiimsetest küünlavalge õhtudest kuni väiksemate firmapidudeni.

Peale selle pakume soovijatele ka põnevaid veinidegustatsioone.