Meie lugu

Restoran sai oma nime parun Theophil von Stackelberg’i laste järgi. Emmeline oli paruni esimese lapse üks kolmest nimest ja Otto paruni esimese poja üks nimedest.

Laste kaheaastane vanusevahe muutis nad teineteisele väga lähedaseks ja nad jagasid üksteisele oma mõtteid ja saladusi. Üheks jagatud saladuseks oli ka kokakunst.

Von Stackelbergide mõisakokk tegi suurepärast kaneelimaitselist ja mahlast õunapudingit, mida lapsed jumaldasid. Ühel pärastlõunal juhtusid Emmeline ja Otto mänguhoos kööki, kuhu nad poleks tohtinud minna ja kus meisterlik kokk parasjagu lemmikrooga valmistas. Lapsed jäid vaatama pudingu tegemist ja Emmeline aitas kaneeliga toitu maitsestada. See sõrmeotsatäis  lõhnavat kaneeli sütitas tüdrukus huvi toidutegemise vastu ja Otto toetas teda igati. Emmelinest ei saanud küll kokka, kuid tema jaoks oli maitsev toit väga oluline. Restorani renoveermise käigus leidsime kaneelipulgad, mis andis vihje panna restoranile nimi mõeldes Emmeline, kes jumaldas häid toite ja külalisi; ning Ottole, kes alati toetas oma õde ja kutsus tihtipeale häid sõpru ja tuttavaid pärastlõunasele dringile.

Sellist külalislahkust pakub teile ka restoran Emmeline & Otto. See näpuotsatäis kaneeli, mis sütitas kire kokakunsti vastu, on õhus ka praegu. Soovime, et tajuksite oma maitsemeeltega meie peakoka kirglikkust toidutegemise suhtes ning et see paneks ka teid roogi süües muutma oma suhtumist toitu. Emmeline & Otto kätkeb endas nii jõulisust ja hoogsust kui ka naiselikku pehmust, elegantsi ja loovust. Siin armastatakse head Eesti toitu ning meie külaline saab taldrikul nautida pisut nii ajalugu, traditsioone ning samas ka Eesti aastaaegade ilusaid värve ning variatsioone. Toit on värske, puhta ja lihtsa maitsega ning kindel on see, et igaühele leidub midagi maitsvat.

Kui te otsite mitte ainult head toitu, vaid midagi šikki keset ajaloolist õhustikku, siis on Emmeline & Otto ideaalne paik nautimaks lõuna- või õhtusööki või korraldamaks elegantset koosviibimist oma sõpradega või partneritega.