Üritused & Sündmused

Muuda oma üritused meeldejäävaks, korraldades need OTTO's Veinibaaris! Meie juures on võimalik organiseerida mitmeid sündmusi alates intiimsetest küünlavalge

õhtutest kuni väiksemate firmapidudeni. Rohkem infot saate kirjutades meile: fb.vsh@uhotelsgroup.com või kontakteerudes meiega läbi kontaktivormi.

Veinidegustatsioonid

Oled veinihuviline ja tahad asjast rohkem teada ning degusteerida?

 

Pakume veinidegustatsioone inimestele, kes hindavad häid ja kvaliteetseid veine ning meeldivat ajaviidet. Degustatsioone pakume nii väiksematele kui suurematele seltskondadele. Paketis sisalduvad joogid ja suupisted.

Pakett “Veiniõhtu 2-le”

  • Veiniõhtu sisaldab mõlemale 2 klaasi veini ning tapaseid peakokavalikul

Hind: 30 EUR

 

Pakett “Veiniõhtu seltskonnale”

  • Pakett kehtib kuni 6-le inimesele
  • Pakett sisaldab 2 klaasi veini igale osalejale ning tapaseid peakoka valikul

Hind: 80 EUR

Veinikoolitused

Kogu seltskond kokku ja veetke üks meeleolukas ent hariv õhtu maitsva veiniga!

 

OTTO’s veinikoolitus kujutab endast üht privaatset ning meeldivat üritust vabas õhkkonnas, täidetud maitseelamuste, hea veini ning kasulike teadmistega põnevast joogimaailmast.

Veinisommeljee poolt läbi viidud koolituse lõpuks on kõigil osalejatel teada nipid, kuidas veinide aroomi, värvust, maitseid ja üldist kvaliteeti hinnata.

 

Hind: 60 EUR/inimene*

*Pakett kehtib  minimaalselt 12 inimesele ning sisaldsab 6 erineva veini degusteerimist, sommeljeed ning suupisteid – tapase valikut. Koolitus kestab 2h ning kogu baar on broneeritud koolitusel osalejatele. Alla 12 inimesele kehtib paketi hind 700€.

Pidulikud üritused

Kui otsite mõnusat ja omapärast kohta sünnipäeva tähistamiseks või firmaürituse korraldamiseks, siis OTTO’s veinibaar oma hubase atmosfääri ja hea asukohaga on ideaalne valik!

 

Veinibaari saab ürituste jaoks rentida kuni 30 inimese suurune seltskond (püstijala) või kuni 16+6 inimese suurune seltskond (istudes). Seega on ruumis võimalik organiseerida väga erinevaid sündmusi alates intiimsetest küünlavalge õhtutest kuni väiksemate firmapidude ja sünnipäevadeni.

 

Rendi hind:

  • P-K 150 EUR
  • N-L 300 EUR